Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/plugins/smk-sidebar-generator/html.php on line 83

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 314

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 328

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 354

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 366

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /homepages/2/d210735171/htdocs/rivedil.pl/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 385
Rivedil.pl » produkty

produkty

tynki dekoracyjne

Beton in Polvere

betoninpolvere

Beton In Polvere jest naturalną dekoracją, którą można zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz [w przypadku stosowania na zewnątrz należy uzyskać dodatkowe instrukcje]. Szczególna kompozycja minerałów tworzy wyjątkowo nowoczesną i surową powierzchnię o matowym charakterze prawdziwego betonu. Produkt jest w postaci proszku, który należy wymieszać z wodą bezpośrednio przed zastosowaniem. Załączony pigment również należy rozmieszać z niewielką ilością wody, a następnie dodać do masy i ponownie wymieszać. Ilość wody dostosowujemy do żądanej konsystencji. Rozrobiony materiał najlepiej zużyć w dniu jego wymieszania. Odcień Beton in polvere możemy regulować przez dodanie odpowiedniej ilości załączonego pigmentu.

Terra Nostra Damascato

damascatol

Terra Nostra efekt Damascato to bardzo prosta w aplikacji i niezwykle subtelna dekoracja do wewnętrznego stosowania. Idealnie komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Wyglądem przypomina bardzo drobny trawertyn. Istnieje możliwość barwienia masy na dowolny kolor pigmentami z maszyny barwiącej lub wybranymi pigmentami TN firmy Rivedil. Jako warstwę ochronną i jednocześnie dekoracyjną należy użyć wosku Cera D’Arte [karta 240], który jest dostępny w wersji złotej, srebrnej i bezbarwnej.

Sinfonia Silver & Gold

probka347Sinfonia to specjalna paroprzepuszczalna perłowa masa dekoracyjna do wnętrz. Jej specjalna formuła powoduje, że urzeka swoim delikatnie połyskującym efektem i wyrazistymi kolorami. Jej wyjątkowa welurowa struktura sprawia, że idealnie komponuje się we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. Występuje w bazach w kolorze złotym, srebrnym i aluminium, które dodatkowo możemy barwić na dowolne kolory. Sinfonia dostępna jest również w swoich wyselekcjonowanych i wyjątkowo urzekających naturalnych odcieniach.

Sahara Naturale

saharan

Sahara Naturale to wyjątkową farba piaskowa o niezwykle ciekawej strukturze i matowym wyglądzie. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Dodatkową zaletą produktu jest możliwość barwienia w dowolne kolory, co stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne.

Występuje w wersji Fino – drobne ziarno o miłej i miękkiej w odbiorze strukturze oraz w wersji Grosso – o grubym ziarnie idealnym dla efektów rustykalnych.

Terre Incanto

terrein

Przy zastosowaniu Terre D’Italia Incanto można w szybki i prosty sposób uzyskać wyrafinowany i elegancki efekt dekoracyjny przywołujący odcienie sugestywnych kolorów półwyspu włoskiego. System jest paro przepuszczalny, ekologiczny i zmywalny. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorów i możliwość stosowania różnych dodatków. Terre D’Italia Incanto dostępne jest w siedmiu gotowych bazach: Puglia (żółta), Sicilia (czerwona), Umbria (pomarańczowa),Sardegna (niebieska), Abruzzo (zielona), Trentino (szara), Neutro(biała). Nieodłącznym elementem systemu jest pasta metalizująca Incanto dostępna w kolorach: Oro (złoty), Blu (niebieski), Verde (zielony), Rosso (czerwony), Viola (fioletowy) oraz podkład Decor Fondo [karta 208], który możemy barwić w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć.

Firmamento

firmamento

Firmamento to gotowa pół transparentna farba dekoracyjna z perłowymi płatkami w kolorze złotym i srebrnym wzbogacona dodatkiem wielokolorowego brokatu. System dekoracyjny Firmamento pozwala uzyskać oryginalny efekt zbliżony do spektakularnej scenerii naszej galaktyki. To bardzo wyrafinowany i nietuzinkowy produkt dekoracyjny przepuszczalny dla pary i całkowicie zmywalny.

Structura Hi Tech

hitech1

Structura Hi Tech to gotowa, wewnętrzna masa plastyczna o właściwościach termoizolujących umożliwiająca tworzenie niezliczonych efektów dekoracyjnych o przestrzennym rustykalnym efekcie końcowym. Wyjątkowości tej dekoracji nadają również perłowe pasty z serii Incanto Hi Tech dostępne w wersji Oro [złoto], Argento[srebro], Bronzo [brąz] i Rame [miedzi], które nadają wymodelowanej masie metaliczną poświatę. Całość systemu uzupełnia podkład oraz specjalna farba izolująca.

Euphori / Emozioni

emozioni

Euphori to oddychająca i ekologiczna farba dekoracyjna na bazie naturalnych tlenków i żywic w roztworze wodnym. Dzięki Euphori można w szybki i prosty sposób uzyskać wykończenie wnętrz w efekcie starego muru typowe dla śródziemnomorskiego stylu. Produkt charakteryzuje się najwyższą łatwością i szybkością aplikacji. Nanoszony jest wełnianą rękawicą tylko w jednej warstwie. Produkt nadaje się do każdego rodzaju wnętrza i stylu. Dodatkową zaletą jest możliwość uzupełniania podstawowej bazy o różne dodatki takie jak czarne płatki Emozioni czy metaliczne pasty Incanto.

Colori d'Italia

coloriditalia

Colori D’Italia to gotowy do użycia mineralny tynk dekoracyjny, który można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie wymaga równego i gładkiego podłoża. Wysoką jakość tynku potwierdzają jego właściwości takie jak przepuszczalność pary, zdolności izolujące termicznie i akustycznie. Produkt jest całkowicie naturalny i ekologiczny. Jego skład oparty jest na minerałach i włóknach roślinnych. Dzięki łatwości nanoszenia pozostawia szerokie pole dla fantazji wykonawcy. Może być nakładany w różny sposób pozwalając uzyskać niezliczoną liczbę efektów dekoracyjnych [styl antyczny, śródziemnomorski czy grecki]. Nieodzownym elementem systemu jest wosk ochronny Cera C.I. [karta 241].

Travertino in Polvere

travertinopolvere

Travertino In Polvere jest naturalną dekoracją, którą można zastosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz [w przypadku stosowania na zewnątrz należy uzyskać dodatkowe instrukcje]. Szczególna kompozycja minerałów tworzy wyjątkowo szlachetną powierzchnię o matowym charakterze naturalnego trawertynu. Produkt jest w postaci proszku, który należy wymieszać z wodą bezpośrednio przed zastosowaniem. Jeżeli jest załączony pigment również należy rozmieszać go z niewielką ilością wody, a następnie dodać do masy i ponownie wymieszać. Ilość wody dostosowujemy do żądanej konsystencji. Rozrobiony materiał najlepiej zużyć w dniu jego wymieszania. Travertino dostępne jest w wersji Fino [drobne ziarno] oraz Grosso [grube ziarno]. Do barwienia Travertino in polvere można użyć Cera C.I. [karta 241 IT] lub Hydro Finish Special [karta 238/S].

Terra Nostra Spaccante

spaccante4

Terra Nostra efekt Spaccante to autorska technika opracowana przez Instytut Rivedil, która stała się bardzo popularna i znana jako „efekt spękanej ziemi” lub „pękający stiuk”. Dla ułatwienia powstawania spękań stworzona została specjalna masa Terra Nostra I Mano oraz preparat Transparente Spaccante [karta 212], które stanowią nieodzowne elementy unikalnego systemu Spaccante. Barwienie za pomocą pigmentów z maszyny lub wybranymi pigmentami TN firmy Rivedil. Tylko do wewnętrznego stosowania!

Petra

petra

Petra to gotowy do użycia mineralny tynk dekoracyjny, który można stosować we wnętrzach. Nie wymaga równego i gładkiego podłoża. Dzięki łatwości nanoszenia pozostawia szerokie pole dla fantazji wykonawcy. Może być nakładany w różny sposób pozwalając uzyskać niezliczoną liczbę efektów dekoracyjnych [styl antyczny, śródziemnomorski czy grecki]. Nieodzownym elementem systemu jest wosk ochronny Cera Petra [karta 241 PL] lub Cera C.I. [karta 241 IT].

Sahara Premium Argento

saharap

Sahara Premium to unikalna farba piaskowa o niezwykle ciekawej strukturze i metalicznej poświacie. Specjalna kombinacja żywic i różnych wypełniaczy pozwala odtworzyć efekt „pisaku w ruchu”. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Sahara Premium dostępna jest w siedmiu bazach metalicznych: Oro (jasne złoto), Oro Antico (złoto antyczne), Argento (srebro), Rame (miedź), Bronzo (brąz) oraz nowości Alluminio (aluminium) i Rossa (czerwony). Dodatkową zaletą produktu jest możliwość barwienia baz w dowolne kolory, co stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne. Występuje w wersji Slim [baza srebrna i złota] z lewo wyczuwalnym ziarnem, Fino [wszystkie bazy] z drobnym ziarnem o miłej i miękkiej strukturze, Grosso [baza srebrna i złota] z grubym ziarnem, a także Rustico [baza srebrna i złota] z bardzo grubym ziarnem idealnym dla efektów rustykalnych.

Terre Naturale

terrenPrzy zastosowaniu Terre D’Italia Naturale możemy w szybki i prosty sposób uzyskać wykończenie wnętrz w efekcie starego muru, typowe dla śródziemnomorskiego stylu. Cały system jest paro przepuszczalny i ekologiczny, a po zastosowaniu lakieru Hydro Finish Opaco [karta 238/O] lub Special [karta 238/S] w pełni zmywalny. Produkt nadaje się do każdego rodzaju wnętrza i stylu. W celu wzbogacenia efektu dekoracyjnego można stosować jednocześnie kilka kolorów Terre D’Italia Naturalne. Nowością w ofercie są oryginalne metaliczne kolory Preziosi [karta 217]dostępne w wersji złotej, srebrnej, czerwonej, zielonej, niebieskiej i fioletowej, które nakładamy na czarny podkład Decor Fondo Nero [karta 208].

Patine Calce

patinePatine Calce jest farbą dekoracyjną do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki swojej wyjątkowej kompozycji na bazie wapna i specjalnych dodatków nadaje podłożu antyczny matowy wygląd. Z uwagi na swoją prostotę i subtelność produkt nadaje się do każdego rodzaju wystroju lub stylu. Dodatkową zaletą jest niezwykle prosty sposób aplikacji. Patine Calce może być stosowana na wszelkiego rodzaju podłoża po wcześniejszym zastosowaniu specjalnego, systemowego podkładu Hydro Fondo [karta 207]. Patine Calce łączy w sobie cechy przepuszczalności pary wodnej i zmywalności. Ta ostatnia cecha może być wzmocniona poprzez nałożenie metalizującego wosku Cera D’Arte [karta 240] dostępnego w wersji bezbarwnej, złotej i srebrnej lub matowego lakieru Hydro Finish Opaco [karta 238/O] lub Special [karta 238/S].

Filo d'Oriente

filo1

Filo D’Oriente to specjalna paro przepuszczalna perłowa masa dekoracyjna o niewielkich właściwościach termoizolujących i akustycznych przeznaczona do wnętrz. Jej podstawowy efekt dekoracyjny nawiązuje do naturalnych, delikatnych nici jedwabiu o perłowej poświacie. Jest to bardzo subtelna dekoracja – idealna do nowoczesnych ale i modnych wnętrz. Występuje w bazach złotej i srebrnej, które dodatkowo możemy barwić na dowolne kolory.

Khronos

khronos

Khronos to gotowy do użycia mineralny tynk dekoracyjny, powstały z najwyższej jakości produktów. Przeznaczony do dekoracji wnętrz. Cechą charakterystyczną Khronos jest jego prosty, szlachetny i naturalny charakter o fakturze zbliżonej do matowego, naturalnego piaskowca. Zaleca się stosowanie jasnych, naturalnych odcieni.

  • próbki
  • karta techniczna

SP Craquelee

craquelee

Pittura Craquelee to farba dekoracyjna na bazie specjalnych żywic i pigmentów nadających podłożu wyjątkowy efekt dekoracyjny przypominający spękaną ziemię. Pittura Craquelee może być nanoszona na różnego rodzaju powierzchnie wewnętrzne, po wcześniejszej obróbce. Nieodzownym elementem unikalnego systemu Craquelee jest preparat Transparente Spaccante [karta 212]. Pittura Craquelee występuje w specjalnie wyselekcjonowanych gotowych 50 kolorach dostępnych na zamówienie. Tylko do wewnętrznego stosowania!

Stucco futura

futura1

Stucco Futura to nowej generacji bardzo cienko warstwowy stiuk mineralny powstał z wykorzystaniem najnowszych technologii. Charakteryzuje się wysokim stopniem połysku i transparentnością poszczególnych warstw. Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest pasta Additivo Futura w kolorze złotym lub srebrnym, którą w niewielkich ilościach możemy dodać do ostatniej warstwy stiuku. Stucco Futura idealnie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych. Stanowi wyzwanie dla najlepszych mistrzów dekoracji.

Terra Nostra Spatolato

spatolatol

Terra Nostra efekt Spatolato to gotowy do użycia, wysokiej jakości mineralny stiuk wenecki od wewnętrznego stosowania. Idealnie komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Jest przyjemny i prosty w nakładaniu. Istnieje możliwość barwienia masy na dowolny kolor pigmentami z maszyny barwiącej lub wybranymi pigmentami TN firmy Rivedil. Jako warstwę ochronną i wzmacniającą kolor możemy użyć bezbarwnego wosku Cera D’Arte [karta 240].

Petra Universal

petrauni

Petra Universal to gotowy do użycia mineralny, niezwykle elastyczny tynk dekoracyjny, który można stosować we wnętrzach. Nie wymaga równego i gładkiego podłoża. Dzięki łatwości nanoszenia pozostawia szerokie pole dla fantazji wykonawcy. Może być nakładany w różny sposób pozwalając uzyskać niezliczoną liczbę efektów dekoracyjnych. Dzięki specjalnym włóknom celulozowym istnieje możliwość jednorazowego nałożenia kilkucentymetrowej warstwy tynku. Nieodzownym elementem systemu jest wosk ochronny Cera Petra[karta 241 PL] lub Cera C.I. [karta 241 IT].

  • próbki
  • karta techniczna

Sahara Premium Oro

saharag

Sahara Premium to unikalna farba piaskowa o niezwykle ciekawej strukturze i metalicznej poświacie. Specjalna kombinacja żywic i różnych wypełniaczy pozwala odtworzyć efekt „pisaku w ruchu”. Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Sahara Premium dostępna jest w siedmiu bazach metalicznych: Oro (jasne złoto), Oro Antico (złoto antyczne), Argento (srebro), Rame (miedź), Bronzo (brąz) oraz nowości Alluminio (aluminium) i Rossa (czerwony). Dodatkową zaletą produktu jest możliwość barwienia baz w dowolne kolory, co stwarza nieograniczone możliwości dekoracyjne. Występuje w wersji Slim [baza srebrna i złota] z lewo wyczuwalnym ziarnem, Fino [wszystkie bazy] z drobnym ziarnem o miłej i miękkiej strukturze, Grosso [baza srebrna i złota] z grubym ziarnem, a także Rustico [baza srebrna i złota] z bardzo grubym ziarnem idealnym dla efektów rustykalnych.

Terre Colori Preziosi

coloriPrzy zastosowaniu Terre D’Italia Colori Przeziosi możemy w szybki i prosty sposób uzyskać bardzo nowoczesne, wyrafinowane i eleganckie wykończenie wnętrz. Colori Preziosi są zmywalne i przepuszczalne dla pary. Dostępne są w oryginalnych metalicznych gotowych kolorach: Oro Zecchino [złoty perłowy], Red Pearl [czerwony perłowy], Green Pearl[zielony perłowy], Sky Pearl [niebieski perłowy], Violette Pearl[fioletowy perłowy], Silver Pearl [srebrny perłowy]. Nieodzownym elementem systemu jest podkład Decor Fondo Nero – czary. Nowością jest kolor Rouge [karta 143], który po zabarwieniu i dodaniu pasty złotej lub srebrnej imituje między innymi efekt przypominający rdzę.

Rouge

rogue1Przy zastosowaniu dekoracyjnej farby Rouge możemy w szybki i prosty sposób uzyskać mieniące się, bardzo nowoczesne wykończenie przypominające między innymi efekt rdzy. Produkt jest ekologiczny i para przepuszczalny. Nieodzownym elementem systemu jest podkład Decor Fondo Nero – czarny [karta 208] oraz pasty metalizujące Additivo Oro [złoto] lub Argento [srebro], które należy dodać do dekoracyjnej farby Rouge i całość zabarwić w żądany kolor.

Marmorino Rustico

marmorinoMarmorino Rustico to gotowy do użycia mineralny tynk dekoracyjny, który można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz [w przypadku stosowania na zewnątrz należy uzyskać dodatkoweinstrukcje]. Podkreśla szczególne efekty estetyczne i chromatyczne tynków antycznych. Jego specyficzny skład oparty na bazie spoiw mineralnych, naturalnych wypełniaczy, pyłu kwarcowego i marmurowego oraz innych dodatków umożliwiają zachowanie przepuszczalności powietrza co zabezpiecza przed pojawianiem się pleśni, grzybów i bakterii. Doskonale przywiera do podłoża i jest odporny na wysokie temperatury i ogień. Efekt końcowy przypomina matowy stiuk z mikro ziarnem marmuru ale można również wykonać efekt Damascato [karta 220]..

Speciale in Polvere

polvereSpeciale In Polvere jest autorską, naturalną dekoracją, którą można zastosować w bardzo nowoczesnych i odważnych wnętrzach. Swoim wyglądem przypomina starą powłokę malarską z łuszczącą się farbą [w dowolnym kolorze]. Nieodzownym elementem systemu jest Travertino In Polvere Fino [karta 300/PL] wosk Cera D’Arte [karta 240] oraz dobrej jakości farba akrylowa na przykład Stella Bianco [karta 006] firmy Rivedil.

Silk Paint

silkpaintSilk Paint to specjalna farba dekoracyjna na bazie wielobarwnych pigmentów, żywic i dodatków, które nadają jej strukturę aksamitnej tkaniny. Łatwość aplikacji połączona z delikatnym i wyrafinowanym efektem wizualnym sprawia, że farba ta nadaje się do wszelkiego rodzaju wnętrz i stylów. Silk Paint występuje w specjalnie wyselekcjonowanych gotowych 50 kolorach dostępnych na zamówienie. Po dodaniu srebrnej metalizującej pasty Soft [ilość według potrzeb] uzyskujemy wyjątkowy jedwabisty połysk.

grunty i podkłady

Scik Pural

scik

Scik Pural to wysoce skoncentrowany, bardzo wysokiej jakości akrylowy środek gruntująco-izolujący, głęboko penetrujący do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Poprawia przywieranie i ujednolica wchłaniane tworząc warstwę nośną idealną pod nanoszenie kolejnych warstw farby lub podkładu pod dekoracje Decor Fondo [karta 208]. Szczególnie w przypadku nakładania mineralnych [na bazie wapna] dekoracji na gipsowe podłoże należy zastosować Scik Pural odpowiednio rozcieńczony wodą.

karta techniczna

Transparente Spaccante

transparente

Transparente Spaccante to preparat wodny o specjalnych właściwościach chemicznych do stosowania na powłokę pokrytą uprzednio podkładem Decor Fondo [karta 208]. Jest niezbędny dla uzyskania efektu spękań. Warstwą wykończeniową może być masa Terra Nostra I Mano [karta 220] lub farba Craguelee [karta 219].

karta techniczna

Decor Fondo

fondo

Decor Fondo o specjalny, bardzo wysokiej jakości, biały, czarny lub złoty podkład wodny na bazie żywic i różnych dodatków, o bardzo drobnym ziarnie, przeznaczony do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki swojej uniwersalnej formule nadaje się pod większość dekoracji Rivedil. Decor Fondo łączy w sobie takie cechy jak ciągliwość i łatwość aplikacji, z dobrym kryciem, wysoką przepuszczalnością powietrza i zmywalnością. Może być barwiony pigmentami z maszyny oraz stosowany pod inne dekoracje. Jako grunt, który należy stosować pod Decor Fondo zalecamy bezbarwny koncentrat gruntujący Scik Pural [karta 118].

karta techniczna

lakiery i woski

Hydro Finish Special

hydrospecial

Hydro Finish Special to wewnętrzno-zewnętrzny, matowy lakier wodny na bazie spoiw wosku pszczelego z różnymi dodatkami. Został stworzony głównie dla ochrony mineralnych produktów dekoracyjnych takich jak: Travertino In Polvere [karta 300 PL], Marmorino Rustico [karta 107], Beton In Polvere [karta 301 PL], Patine Calce [karta 215], Colori D’ Italia [karta 243] ale może być stosowany także do ochrony innych rodzajów dekoracji. W tym przypadku należy jednak przeprowadzić próbę i odczekać kilka dni. Hydro Finish Special zapewnia dekorowanej powierzchni ochronę przed wodą, hydrofobowość i transpirację.

karta techniczna

Cera Petra

cerapetra1

Cera Petra to wosk w dyspersji wodnej na bazie żywic i wosku pszczelego z różnymi dodatkami. Przeznaczony jest głównie do dekorowania i jednoczesnego zabezpieczania dekoracyjnej masy Petra [karta 243 PL] i Petra Universal [karta 244 PL]. Cera Petra można stosować tylko na powierzchniach wewnętrznych..

karta techniczna

Cera D'arte

ceradarte

Cera D’Arte to naturalny wosk służący do ochrony, nabłyszczania i dekorowania. Dostępny jest w wersji klasycznej jako bezbarwny wosk nabłyszczający lub jako metaliczny wosk dekoracyjny w kolorze Oro [złotym] i Argento [srebrnym] oraz w kolorach zielonym, niebieskim, fioletowym i czerwonym, które dostępne są tylko na zamówienie. Cera D’Arte dodatkowo wydobywa i wzmacnia głębię koloru dekoracji. Znajduje szerokie zastosowanie na tynkach ozdobnych i farbach. Nawet po długim czasie od nałożenia nie żółknie. Cera D’Arte można stosować tylko na powierzchniach wewnętrznych.

karta techniczna

Cera C.I.

ceraci

Cera C.I. to wosk w dyspersji wodnej na bazie żywic, cząstek pochłaniających promienie UV i wosku pszczelego z różnymi dodatkami. Przeznaczona jest głównie do dekorowania i jednoczesnego zabezpieczania dekoracyjnych mas: Colori D’Italia [karta 243], Petra [karta243], Petra Universal [karta 244] oraz Travertino in polvere [karta 300]. Cera C.I. może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

karta techniczna

farby

Apri

arpietingi

Apri to paroprzepuszczalna, antypleśniowa i grzybobójcza farba wodna przeznaczona do malowania powierzchni wewnętrznych. Jej specjalna formuła pozwala zwalczać i zabezpieczać ściany przed pleśnią i wykwitami solnymi zachowując jednocześnie naturalną oddychalność ścian. Farba Apri charakteryzuje się dużą mocą krycia, ujednoliconą chłonnością podłoża nadając mu całkowicie matowy wygląd. Podczas aplikacji uwalnia się delikatny i bardzo przyjemny zapach migdałów. Barwienie za pomocą pigmentów z dowolnej maszyny barwiącej lub za pomocą systemu barwienia Rivedil Color 680.

karta techniczna

Stella Bianca

stellabianca

Stella Bianca to zmywalna farba wodna przeznaczona do malowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych gdzie wymagana jest bardzo wysoka jakość wykończenia i możliwość czyszczenia powierzchni. Stella Bianca posiada wysoki współczynnik krycia oraz dobry punkt bieli. Składa się z żywic wersenianu winylu, który nadaje farbie najwyższą odporność na mycie, uniemożliwia zatrzymywanie zabrudzeń i tworzenie się plam oraz utrzymuje zasadowość tynków. Barwienie za pomocą pigmentów z dowolnej maszyny barwiącej lub za pomocą systemu barwienia Rivedil Color 680.

karta techniczna

Scik Pural

scik3

Scik Pural to wysoce skoncentrowany, bardzo wysokiej jakości akrylowy środek gruntująco-izolujący, głęboko penetrujący do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Poprawia przywieranie i ujednolica wchłaniane tworząc warstwę nośną idealną pod nanoszenie kolejnych warstw farby lub podkładu pod dekoracje Decor Fondo [karta 208]. Szczególnie w przypadku nakładania mineralnych [na bazie wapna] dekoracji na gipsowe podłoże należy zastosować Scik Pural odpowiednio rozcieńczony wodą.

karta techniczna

narzędzia

brush2

pędzelek 3×7 lub 3x10mm

brush

pędzelek 70 lub 100mm

packa3

packa Inox 200x80mm

brush3

zestaw do patynowania

gladzik

gładzik

packa3

packa Inox 220x100mm

rekawica

rękawica

packar

packa szczotka 150x150mm

packa3

packa Inox 240x120mm

katalogi